top of page
Сходи комбіновані з косоуром та тятивою

Дерев'яні сходи на другий поверх

Дерев'яні сходи на другий поверх відрізняються від сходів на інші поверхи наявністю вхідної або запрошувальної частини сходів.  

Відмінність дерев'яних сходів

Фрагмент дерев'яних сходів з кованим огородженням

Дерев'яні сходи можна поділити на закриті та відкриті сходи.

Закриті сходи монтують з підсходинками та можуть зашиватися спіднизу гіпсокартоном. При проєктуванні закритих сходів слід взяти до уваги їхній громіздкий вигляд, який буде недоречним в малих приміщеннях.

Відкриті сходи монтуються без підсходинок. Це вимагає від монтажників сходів педантичності в роботі.

Дерев'яні сходи можна поділити за конфігурацією.

Дерев'яні сходи можуть бути прямими, поворотними з майданчиком або з забіжними сходинками, гвинтовими та навіть спіральними. Наші фахівці можуть спроєктувати дерев'яні сходи будь-якої складності в залежності від бажання та можливості замовника.

Які дерев'яні сходи  пропонуємо ми 

Сходи з масиву дерева

Наша компанія виготовляє сходи з масиву дерева твердих порід таких як дуб, червоне дерево, ясен тощо.  Експлуатаційні характеристики дерев'яних сходів досить високі. В роботі ми  дотримуємося певних правил:

  • опорна конструкція виготовляється з високоякісної переклеєної деревини твердих порід без сучків, тріщин, сивини та інших  дефектів які можуть впливати на естетичні та експлуатаційні властивості сходів; 

  • вологість складників  в межах 8-10%;

  • виготовленням дерев'яних сходів займаються наші фахівці (не субпідрядники), аби ми могли надати гарантію на сходи, що не будуть провисати та рипіти. 

Дерев'яні сходи на металевому каркасі

Перевага такої конструкції в металевому каркасі, який не піддається впливу коливання температур та вологості в будинку. Підходить для приміщень, які опалюються нерегулярно. Можна зашити спіднизу гіпсокартоном або іншим матеріалом.

Огородження дерев'яних сходів

Огородження сходів з дерева треба обирати ретельно та виважено оскільки саме огородження може прикрасити або зіпсувати екстер'єр сходів. В класичних сходах тонші балясини виглядають більш привабливими ніж товсті та грубі. Ставлять по дві балясини на сходинку або три балясини на дві сходинки. Звісно така огорожа не з  дешевих, але виглядає привабливіше за інші варіанти. Втім огорожі для сходів можуть бути зі скла, нержавіючої сталі, металевих тросів тощо

Покриття дерев'яних сходів

Для того, аби зі спокійним серцем гарантувати якість покриття сходів на певний час, ми використовуємо найкращі покриття на сьогодні. Випробовування нових лінійок лакофарбових покриттів проходять в жорстких умовах на нашому виробництві. Ми покриваємо дошку лаком або маслом-воском і кладемо її на порозі входу в цех. Кожен хто входить повинен наступити на дошку. Якщо покриття пройшло перевірку часом, цю лінійку ми пропонуємо замовникам.

Наші фахівці підбирають будь-які відтінки покриттів під інтер'єр, брашируємо деревину (створюємо рельєфну поверхню) тощо. 

Де замовити дерев'яні сходи

Краще замовляти дерев'яні сходи у фахівців з великим досвідом роботи та тривалим гарантійним терміном.

Ми допоможемо підібрати оптимальну модель сходів для вашого сходового простору, інтер'єру та бюджету.

розрахунок ціни

Заповніть анкету для безплатного попереднього розрахунку ціни

Гроші

Ціни на типові сходи 

портфоліо

Фото деяких робіт від компанії Ягер

Іконка форума

Обговорення теми сходів та огороджень

bottom of page