top of page

Про нас

З 1997 року ми, компанія Ягер, спеціалізувалися на виробництві сходів для дому. Наше виробництво пройшло шлях від болгарки й дрилю до потужних деревообробних та металообробних верстатів, сучасної малярного устаткування. Зараз наша виробнича база здатна прийняти будь-які дизайнерські виклики, а досвід та майстерність нашого колективу задовольнять найвибагливішого замовника

Наші фахівці

Понад 25 років ми займаємося улюбленою справою та ділимося власним досвідом.

Команда Ягер

Обравши нас ви отримуєте

ЗАОЩАДЖЕННЯ ЧАСУ ТА ГРОШЕЙ

Фіксована ціна, прописана у договорі ціна є остаточною та без "сюрпризів".

Наші металеві каркаси можна монтувати заздалегідь для пересування будівельників. Це заощадить час та гроші на побудову або оренду лісів.

Охайність наших монтажників стане у пригоді, якщо ви маєте чисті стіни.

УСЕ В ДОГОВОРІ

У договір входять креслення, календарний план, що містить етапи та строки робіт, календар оплат. Замовник може контролювати роботи з виготовлення складових частин сходів відвідавши наше виробництво або в інший зручний спосіб.

ВІДМІННУ ЯКІСТЬ
 

Від якости сходів залежить не тільки зовнішній вигляд, але й безпека сходів, тому якості нашої продукції ми надаємо величезне значення. Детальніше тут...

 

ФАХОВИЙ ІНЖЕНЕРНИЙ СУПРОВІД

Інженерний супровід проєкту від креслень до підписання акту приймання робіт. Також консультація та розрахунок навантажень на каркас, прилеглі стіни та перекриття у складних випадках.

Як ми працюємо

Як ми працюємо

01

02

Розробка проєктної документації

Далі ми готуємо проєктну документацію, а саме договір, календарний план виконання робіт та оплат, креслення. Зазвичай на це витрачаємо до 10 календарних днів.

04

Виготовлення складників

Виробляють складники на нашому виробництві.За бажанням замовник може контролювати виконання робіт за допомогою фотозвіту або відвідавши виробництво після попереднього узгодження візиту (на заводі система перепусток).

06

Завершення робіт

Після остаточного завершення робіт з нашої сторони та повного розрахунку зі сторони замовника сторони підписують акт про відсутність претензій. Надалі на підставі акту надається гарантійне та післягарантійне обслуговування сходів.

Попередня ціна

На підставі наданих вами даних ми зробимо попередній розрахунок — замовлення вартості сходів.

Якщо попередня вартість сходів вас зацікавила, замовник сплачує забезпечувальний платіж  в розмірі 10% від суми попереднього розрахунку. Після цього наш інженер приїздить до вас для замірів та підготовки проєктної документації. 

Забезпечувальний платіж це сума, передана за домовленістю у рахунок виконання зобов'язань однією стороною перед іншою. Вона забезпечує виконання умов домовленості. Надається в рахунок виконання зобов'язань. Якщо умови домовленості порушує сторона, яка сплатила завдаток, угода розривається без повернення суми (кошти ідуть на погашення транспортних витрат, витрат на підготовку проєктної документації та інших витрат).

03

Оплата

Після узгодження та підписання документації замовник сплачує аванс у розмірі зазначеному у календарному плані. Зазвичай це 70% вартості сходів, але можуть бути виключення за згодою сторін.

05

Монтаж складників 

Монтаж складників починається згідно з календарним планом. Тривалість монтажних робіт від 3-х до 15 робочих днів. На тривалість робіт впливає складність конструкції, матеріали (опорна конструкція з деревини монтується довше). Місце проведення монтажу також впливає на час монтажу, адже у багатоквартирному заселеному будинку повноцінного восьмигодинного робочого дня не буде, бо сусіди та т.і.

Відгуки наших замовників

Додайте свій відгук в соцмережах аби про нас дізналися інші
Більше відгуків в соцмережах

  • ягер_на_карті
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page