ПРОДАЖ СХОДІВ ВІД ВИРОБНИКА У КИЄВІ ТА КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСТІ

Чому варто замовляти саме у нас!

ВИДИ СХОДІВ, ЦІНИ, ХАРАКТЕРИСТИКИ.

НА ОДНОМУ КОСОУРІ

Ця конструкція заслужено користується популярнісю. Сучасний дизайн спільно з надійною конструкцією привертає увагу людей, що стежать за інтерьєрною модою.

Цена : від 25 000 ₴

ДИЗАЙНЕРСЬКІ СХОДИ

Ексклюзивний дизайн, політ Вашої фантазії втілюють в собі дизайнерські сходи. Завдяки розмаїттю матеріалів, що ми застосовуємо в роботі можливо втілити в життя будь-який проект. Ми працюємо з листовим залізом, нержавіючим та чорним металом, маємо досвід старіння чорного металу, працюємо з антикорозійним покриттям, здатним передати красу необробленого металу. Працюємо з латунню, нітридом титану. Можемо спроектувати, виготовити і змонтувати сходи у будь-якому сучасному стилі. Не відмовляйте собі в задоволенні викликати захоплення Вашим інтер'єром!

Цена : +бонус

СХОДИ В ЗРУБ

Ми відокремили цей вид сходів з причини їх унікальності. Зруб - це є живий, дихаючий організм. Стіни такого будинку певний час підлягають осіданню. Це спричиняє розхитуванню кріплень у місцях з'єднання стіни та сходів, в наслідок чого сходи риплять та розхитуються. Нашими фахівцями розроблений механізм, що дозволяє залишати сходи статичними відносно стін.

Цена : від 38 000 ₴

БОЛЬЦЕВІ СХОДИ

Сучасна мінімалістська конструкція больцевих сходів покликана візуально полегшити сприйняття сходового маршу. Сходинки у цих сходах кріпляться одна до одної за допомогою різьбових з’єднань, за для додаткової жорсткості конструкцію зв’язують зі стінами та огородженням. Це дозволяє з одного боку надати їй візуальну легкість, а з іншого, надійність та стійкість. Такі сходи не деренчатимуть та не провисатимуть, але тішитимуть Вас довгі роки.

Цена : від 35 000 ₴

КОВАНІ СХОДИ

Всі елементи цих сходів ковані у кузні за ескізами дизайнера. Дерев'яними є тільки сходинки та поруччя.

Цена : від 38 000 ₴

НА ДЕРЕВ'ЯНИХ КОСОУРАХ

Дерев’яні косоури теж на пасуть задніх оскільки є міцними та витривалими. Умовами для надання міцності та відсутності провисання усієї конструкції під час експлуатації є точний розрахунок навантажень на косоур та якість деревини. Для дерев’яних косоурів підходять такі тверді породи деревини, як дуб, ясень, бук. На можна використовувати деревину з сучками, тріщинами та іншими дефектами.

Цена : від 35 000 ₴

СХОДИ НА ТЯТИВАХ

Тятиви бувають прямі та ступінчасті, металеві та дерев’яні. Багатющий діапазон конструктивних рішень дозволить сходам стати солістом Вашого інтерьєру. Сходи на тятивах є надійною конструкцією, що має два плюси. Вони мужуть бути плавно поворотними або навіть гвинтовими. Сходи з боковими ступінчастими металевими тятивами займають у просторі менше місця, адже розташовані в одному горизонті зі сходинками, а не під ними, як косоури. Цей новітній вид дизайну та конструктива сходів робить їх легшими.

Цена : від 35 000 ₴

ГВИНТОВІ СХОДИ

Гвинтові сходи завжди привертатимуть увагу Ваших гостей. Вони гарні й вишукані, гармонічно впишуться у будь-який інтер'єру не перевантажуючи його візуально. Займають мінімум простору. Однак її компактність має зворотню сторону. При проектуванні інтетьєру потрібно враховувати малу пропускну спроможність даної конфігурації. Замовивши у нас гвинтові сходи у комплекті Ви отримуєте наш богатий професійний досвід, надійні розрахунки Ваших сходів та кваліфікований інженерний супровід на всіх етапах робіт.

Цена : від 30 000 ₴

ЗІ СКЛЯНИМИ СХОДИНКАМИ

Особливості нашої конструкції в тому, що сходинка з’єднується з несучою конструкцією за допомогою “хиткого” механізму. Він компенсує коливання сходового каркасу дозволяючи сходинкам залишатися непохитними.

Цена : від 25 000 ₴

КОНСОЛЬНІ СХОДИ

Консоль (фр. console) - в архітектурі тип опори або кронштейна з одним жорстко закріпленим кінцем при другому вільному кінці. Відповідно таке кріплення є консольне. Такі сходи не мають несучої конструкції. Переваги конструкції : витривалість. Статичне навантаження на край приступка 150 кг. Проста у догляді. Недоліки: велика вартість дорогих кріплень і масивності східців.

Цена : від 30 000 ₴

НА МЕТАЛЕВИХ КОСОУРАХ

Ці сходи займають першість у нашому рейтингу. Каркас з прямокутної труби надає мегастійкості сходам. Конструкція не потребує ...(детальніше в коментаріях).

Цена : від 25 000 ₴

ДЕРЕВ’ЯНІ СХОДИ

Сходи з деревини - це джерело тепла і затишку в домі. Вони можуть бути відкриті та закриті. Закриті сходи від відкритих відрізняються наявністю підсходинок. За бажанням замовника знизу можуть...(детальніше в коментаріях).

Цена : від 35 000 ₴

ОБШИВКА БЕТОНА

Бетонні сходи обирають за надійність і міцність. Бетон практично не схильний до фізичних і хімічних зовнішніх впливів. Він пожежобезпечний і вогнестійкий. Бетонний марш привабливий з усіх боків, але …(детальніше в коментаріях)

Цена : від 38 000 ₴

ГУСЯЧИЙ КРОК

Перевага сходів "гусячий крок" в істотній економії простору. Конструкція сходинок дозволяє підніматися і спускатися по сходах з найбільшим комфортом для такого крутого кута нахилу сходів.

Цена : від 15 000 ₴

БЮДЖЕТНІ СХОДИ

Наші бюджетні сходи мають такі привабливі якості, як надійність і функціональність. Якщо Ви цінуєте речі за їх лаконічність, Вам до душі німецька стриманість, ці сходи саме для Вас. Замовивши їх Ви отримуєте: істотну економію коштів, надійне огородження, зручність в обслуговуванні.

Цена : від 20 000 ₴

Поделиться