1. Попередня ціна
Для попереднього розрахунку вартості сходів нам потрібні креслення (ескізи) будівельної частини сходів або такі розміри: висота від підлоги першого поверху до підлоги другого поверху, довжина та ширина сходового отвору. Наявність прилеглих стін та матеріали з яких вони побудовані. Територіальне розташування об’єкта. Фото сходів, що вам сподобалися.
На підставі наданих вами даних ми зробимо попередній розрахунок вартості сходів.
Для зв’язку з нами пропонуємо один з варіантів:
e-mail, viber, Телеграмм, чат на сайті.
Якщо попередня вартість сходів вас зацікавила, наш інженер приїздить до вас для замірів.
Це платна послуга вартість якої по Києву становить 300 грн. за Києвом 500 грн. Після підписання договору ця послуга стає безкоштовною.
2. Розробка проєктної документації
Далі ми готуємо проєктну документацію, а саме договір, календарний план виконання робіт та оплат, креслення.
3. Оплата
Після узгодження та підписання документації замовник сплачує аванс у розмірі зазначеному у календарному плані. Зазвичай це 70% вартості сходів, але можуть бути виключення за згодою сторін.
4. Виготовлення комплектуючих
Виробляють комплектуючі на нашому виробництві.За бажанням замовник може контролювати виконання робіт за допомогою фотозвіту або відвідавши виробництво після попереднього узгодження візиту (на заводі система перепусток).
5. Монтаж комплектуючих
Монтаж комплектуючих починається згідно з календарним планом. Тривалість монтажних робіт від 3-х до 15-ти робочих днів. На тривалість робіт впливає складність конструкції, матеріали (несуча конструкція з деревини монтується довше). Місце проведення монтажу також впливає на час монтажу, адже у багатоквартирному заселеному будинку повноцінного восьмигодинного робочого дня не буде, бо сусіди і т.і.
6. Завершення робіт
Після остаточного завершення робіт з нашої сторони та повного розрахунку зі сторони замовника сторони підписують акт про відсутність претензій. У подальшому на підставі акту надається гарантійне та післягарантійне обслуговування сходів.

Поделиться