top of page

Ковані огорожі в будинок

Ковані огорожі на замовлення з монтажем "під ключ"

Ковані огорожі в будинок
Стовп з декоративними вставками в кованиї огорожах

Класифікація кованих перил та огорож

Ковані перила, а точніше, ковані огородження можна поділити:

за призначенням — вуличні та внутрішні;

за технологією обробки метала — штамповані елементи, гаряче кування тощо;

за інтер'єрною орієнтацією.

Вуличні ковані огорожі

Специфікою будь-якого вуличного металевого огородження є вплив на покриття вологи та сонячних променів. Для того, аби ковані балкони, ковані ворота, ковані балюстради простояли принаймні 10 років без капітального ремонту їх потрібно обробити перед фарбуванням гарячим цинкуванням. 

Технологія виготовлення кованих елементів для огорож та балюстрад

Штампування та лиття.

Популярність такої технології очевидна, оскільки значно знижує собівартість кованих елементів. Існує багато компаній, що спеціалізуються саме на виготовленні таких виробів. За каталогом можна замовити цілі набори до огороджень і взагалі до інтер'єру в єдиному стилі. 

Гаряча ковка.

Перевага гарячої ковки, якщо не зважати на значну вартість, в можливості за індивідуальним проєктом зробити огорожу своєї мрії.   

Стилі інтер'єру з кованими огорожами

Всі ковані вироби це втілення художнього смаку власника  та витвори мистецтва.

Артдеко це той інтер'єр де ковані перила не просто доречні, але й бажані. Художня цінність кованих виробів в стилі артдеко значно вища, на нашу думку. Адже ковані вироби дуже специфічний матеріал, а мода на художні засоби самовираження швидкоплинна. Але якщо у вашій оселі вишукана класична ковка замість циганщини  моральний знос такої огорожі може взагалі не настати. 

Має чудовий вигляд ковка в стилі Прованс. Вона легка, вишукана та не нав'язлива. Для кованих виробів дуже важлива часова перспектива, в якій власника не будуть дратувати надмірне мерехтіння візерунків.

Ковка в будинку

Взагалі, з ковкою в будинку треба бути вкрай обережним. Радимо порадитися з дизайнерами та архітекторами, аби ваш будинок приносив тільки радість та задоволення. 

Замовити безплатний розрахунок огородження
 

Дякуємо! Ми з вами зв'яжемось.

bottom of page