top of page

Металеві огородження для сходів

Металеві огородження для сходів з листового металу, труб, арматур, смуг, прутів набирають популярності серед архітекторів та дизайнерів інтер'єру. 

Замовивши таке огородження у компанії Ягер ви отримаєте надійного партнера та відповідального підрядника який не змусить вас червоніти перед замовником. 

Огородження з круглої труби

Огородження з металевої труби 

Останнім часом огородження з металевих труб набуло великої популярності. З чим це пов'язано? З боку дизайну огородження не повинно надмірно привертати увагу. Наприклад огородження з нержавійки має властивість вибиватися з загальної картини в сучасному спокійному інтер'єрі завдяки блискучому металу. Тому сучасні дизайнери надають перевагу чорному металу, який можна пофарбувати в потрібні кольори. 

Крім того, труби теж бувають різної форми. Цікаве поєднання труб різного розміру ненав'язливо привертає увагу і виступає у ролі родзинки огородження.

Огородження сходів та отвору перекриття 2 поверху з листового металу

Стильне огородження що викликає захоплення багатьох. Підходить для громадських місць та для приватних будинків.

Переваги такої огорожі у відносно легкому прибиранні, стовідсотковому захисту від нещасних випадків людей, а особливо дітей, що пересуваються сходами.

Огородження з листового метала потребує фахового підходу до його проєктування виготовлення та монтажу позаяк всі огріхи та недоліки в роботі або проєктуванні одразу видно, а виправити їх дуже складно.

У виробництві огорож з листового металу використовують метал товщиною від 4—10 мм. 

Покриття листового металу залежить від  місця експлуатації металевих сходів. Внутрішні металеві огородження попередньо, прибиравши іржу та окалину,  покриваємо ґрунтом  ГФ-021 та шпаклюємо. Потім фарбуємо алкідною фарбою або фарбою на водні основі.

Зовнішні металеві огородження піддаємо піскоструменевій обробці, обробляємо епоксидним ґрунтом, шпаклюємо за потреби, обробляємо покриттями для зовнішніх робіт. Рекомендуємо метал для зовнішньої експлуатації обробляти гарячим цинкуванням.

Огородження з металевих горизонтальних або вертикальних тросів

Ще один різновид металевого огородження леєрне огородження з металевих тросів. Встановлюють з зовнішнього краю сходинок коли господар хоче огородження яке тільки натякає на його існування. Це міцне огородження, яке зупиняє падіння. Для підстрахування з іншого боку встановлюють пристінний поручень. 

Комбіновані огородження з металу

Запорукою гарного сучасного огородження виступає смак господаря огородження, його дизайнера та виробника огородження. Вдало підібране нове огородження може вдихнути життя в стару модель сходів. За відсутності дизайнера компанія Ягер може надати слушні поради аби огородження сходів стало окрасою вашої оселі.

Перила та огорожі з нержавіючої сталі

Основною перевагою перил з нержавіючої сталі є широкий спектр застосування. Вони пасують до будь-якого інтер'єру, навіть будинку зі зруба. Підходять для безпекового огородження в громадських місцях, таких як лікарні, освітні установи, магазини та в приватних будинках. За ними легко доглядати, вони не піддаються впливу надмірної вологи, завдяки чому ідеально підходять для огорожі басейнів. Вони мають тривалий термін експлуатації, практичні та мають сучасний вигляд. 

Замовити безплатний розрахунок огородження
 

Дякуємо! Ми з вами зв'яжемось.

bottom of page